CCHA-team

directie & BPT

Gerhard Verfaillie - algemene leiding, familie, Krokusfestival, SPOTS & lens-based media
tel +32 11 77 15 11
gerhard.verfaillie@ccha.be

Laurent Pitsi - concerten, dans, Nordic night(s) & communicatie
tel +32 11 77 15 12
laurent.pitsi@ccha.be

Emilie Hulsmans - theater, comedy, schoolprogrammering & T.E.E.N.
tel +32 11 77 15 15
emilie.hulsmans@ccha.be

Riet Jaekenklassieke muziek, literatuur, context & Piano day(s)
tel +32 11 77 15 17
riet.jaeken@ccha.be

Erwin Grommen - verantwoordelijke techniek
tel +32 11 77 15 13
erwin.grommen@ccha.be

Kurt Stevens - IT
tel +32 11 77 15 24
kurt.stevens@ccha.be

Katrien Buvens - verantwoordelijke personeel, administratie & interne communicatie
tel +32 11 77 15 16
katrien.buvens@ccha.be

Tom Verhuizen - verantwoordelijke financiën
tel +32 11 77 15 26
tom.verhuizen@ccha.be

administratieve diensten

Emely Alders - productieleider festivals & projecten
tel +32 11 77 15 14
emely.alders@ccha.be

Silvy Ceulemans - publiekswerking
tel +32 11 49 54 64
silvy.ceulemans@ccha.be

Greet Claes - zaalhuur
tel +32 11 77 15 18
zaalverhuur@ccha.be

Inge Houben - directiesecretaresse, ACT&ART, lens-based media & administratie
tel +32 11 77 15 19
inge.houben@ccha.be

Kristien Picard - communicatie, administratie & productie
tel +32 11 77 15 23
kristien.picard@ccha.be

Kelly Schorpion - administratief boekhoudkundig medewerker
tel +32 11 77 15 29
kelly.schorpion@ccha.be

Karin Valée - administratie dagprogrammering & Krokusfestival
tel +32 11 77 15 21
dagvoorstellingen@ccha.be

Ludovic Driessen - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
ludovic.driessen@ccha.be

Monique Rutten - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
monique.rutten@ccha.be

theater- & onderhoudstechnici

Frank Smeuninx - technisch coördinator podium
tel +32 11 77 15 27
frank.smeuninx@ccha.be

Jean-Lou Caglar - theatertechnicus
Diede Cassimons - theatertechnicus
Peter De Visscher - theatertechnicus
Bram Hens - theatertechnicus
Tom Janssen - theatertechnicus
Ivo Steurs - theatertechnicus
Mie Vaes - theatertechnicus
Johan Vanginderhuysen - theatertechnicus

Marjan Gjurovskionderhoudstechnicus 
Stijn Strauven - onderhoudstechnicus

welkomteam

voor kaarten: tel +32 11 22 99 33 & kaartverkoop@ccha.be
voor onthaal: tel +32 11 22 99 31, +32 11 22 00 66 (buiten de uren) & onthaal@ccha.be

Silvy Ceulemans
Melissa Cupers
Loe De Corte 
Tano Lauricella
Ivan Mievis
Mirjam Nafri
René Schroons

Myriam Silkens
Griet Wuyts

gelegenheidsmedewerksters

Annemie Jans
Denise Deploige
Viktoriia Sirenko
Inge Withof
Kristel Boogaerts
Marie-Jeanne Hagelsteens
Marjolein Manshoven
Rita Brees
Lieve Vaes
Jenny Mees
Tina Sauwens
Lies Schroeyen

onthaal tentoonstellingen

Christophe Minten
Jenny Mees
Karin Ceyssens
Maurice Aerts
Noortje Maes

raad van bestuur

Joost Venken - voorzitter

Peter Briers
Eline Bruyninx
Merlijn Cambré
Anna Denotarpietro
Marie Droogmans
Noë Erna
Vera Fissette
Roel Gevers
Jean-Pierre Haubrechts
Lieve Maes
Karolien Mondelaers
Davy Nelissen
Lieve Pollet
Veronique Sterckendries
Guido Tournelle
Dietrich Vandereyken

Cookies

We maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content van derden af te beelden, zoals ook video’s, en voor verschillende andere toepassingen. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door ‘akkoord’ te klikken, stemt u hiermee in. Als u niet akkoord bent, kunt u via de knop ‘Instellingen aanpassen’ uw voorkeuren opgeven. Meer informatie…

Cookies zijn nodig om de website goed te laten functioneren. Zo wordt uw winkelmandje onthouden tijdens de bestelling en kunt u inloggen op de website.

Maar cookies zijn ook nodig om de ervaring op de website te verrijken. Bijvoorbeeld media van derde partijen, zoals video's, gaan vaak gepaard met cookies. Ook houden we statistieken bij om de site doorlopend te verbeteren.

Als laatste worden cookies ook gebruikt om informatie rond onze marketing-activiteiten, zoals nieuwsbrieven en advertenties, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk uit te kunnen uitvoeren.

Cookie instellingen