CCHA-team

directie & BPT

Gerhard Verfaillie - algemene leiding, familie, Krokusfestival, SPOTS & beeldende kunsten
tel +32 11 77 15 11
gerhard.verfaillie@ccha.be

Laurent Pitsi - concerten, dans, Nordic night(s) & communicatie
tel +32 11 77 15 12
laurent.pitsi@ccha.be

Beatrice Henckaerts - theater, comedy & schoolprogrammering
tel +32 11 77 15 15
beatrice.henckaerts@ccha.be

Riet Jaekenklassieke muziek, literatuur, context & Piano day(s)
tel +32 11 77 15 17
riet.jaeken@ccha.be

Erwin Grommen - verantwoordelijke techniek
tel +32 11 77 15 13
erwin.grommen@ccha.be

Katrien Buvens - verantwoordelijke personeel, administratie & interne communicatie
tel +32 11 77 15 16
katrien.buvens@ccha.be

Tom Verhuizen - verantwoordelijke financiën
tel +32 11 77 15 26
tom.verhuizen@ccha.be

administratieve diensten

Emely Alders - productieleider festivals & projecten
tel +32 11 77 15 14
emely.alders@ccha.be

Greet Claes - zaalhuur
tel +32 11 77 15 18
zaalverhuur@ccha.be

Inge Houben - directiesecretaresse, ACT&ART & administratie beeldende kunsten
tel +32 11 77 15 19
inge.houben@ccha.be

Kristien Picard - administratie avondprogrammering & communicatie
tel +32 11 77 15 23
kristien.picard@ccha.be

Kelly Schorpion - administratief boekhoudkundig medewerker
tel +32 11 77 15 29
kelly.schorpion@ccha.be

Kurt Stevens - IT
tel +32 11 77 15 24
kurt.stevens@ccha.be

Karin Valée - administratie dagprogrammering & Krokusfestival
tel +32 11 77 15 21
dagvoorstellingen@ccha.be

Ludovic Driessen - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
ludovic.driessen@ccha.be

Monique Rutten - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
monique.rutten@ccha.be

onthaal & kaartverkoop

tel +32 11 22 99 33
kaartverkoop@ccha.be

Loe De Cortekaartverkoop & onthaal
Melissa Cupers - kaartverkoop & onthaal
Myriam Silkenskaartverkoop & onthaal
Silvy Ceulemanskaartverkoop & onthaal

theater- & onderhoudstechnici

Frank Smeuninx - technisch coördinator podium & toneelmeester
tel +32 11 77 15 27
frank.smeuninx@ccha.be


Bram Hens
- toneelmeester
bram.hens@ccha.be
Peter De Visscher - toneelmeester 
peter.devisscher@ccha.be
 

Jean-Lou Caglar - theatertechnicus
Diede Cassimons - theatertechnicus
Philippe Munters - theatertechnicus
Ivo Steurs - theatertechnicus
Mie Vaes - theatertechnicus
Johan Vanginderhuysen - theatertechnicus

Marjan Gjurovskionderhoudstechnicus 
Stijn Strauven - onderhoudstechnicus

onthaal & bewaking

Ivan Mievis
Tano Lauricella
René Schroons

gelegenheidsmedewerksters

Annemie Jans
Denise Deploige
Viktoriia Sirenko
Inge Withof
Kristel Boogaerts
Marie-Jeanne Hagelsteens
Marjolein Manshoven
Rita Brees
Lieve Vaes
Jenny Mees
Tina Sauwens
Lies Schroeyen

onthaal tentoonstellingen

Christophe Minten
Jenny Mees
Karin Ceyssens
Maurice Aerts
Noortje Maes

raad van bestuur

Joost Venken - voorzitter

Peter Briers
Eline Bruyninx
Merlijn Cambré
Anna Denotarpietro
Marie Droogmans
Noë Erna
Vera Fissette
Roel Gevers
Jean-Pierre Haubrechts
Lieve Maes
Karolien Mondelaers
Davy Nelissen
Lieve Pollet
Veronique Sterckendries
Guido Tournelle
Dietrich Vandereyken

Cookies
Door verder te surfen op deze website aanvaard je het gebruik van cookies die voor een aangename navigatie en een gepersonaliseerd aanbod aan content en diensten zorgen.
lees hier onze privacyverklaring