CCHA-team

directie & beleids- & programmeringsteam

Gerhard Verfaillie - algemene leiding, familie, Krokusfestival, SPOTS & lens-based media
tel +32 11 77 15 11
gerhard.verfaillie@ccha.be

Laurent Pitsi - concerten, dans, Nordic night(s) & communicatie
tel +32 11 77 15 12
laurent.pitsi@ccha.be

Emilie Hulsmans - theater, comedy, schoolprogrammering & T.E.E.N.
tel +32 11 77 15 15
emilie.hulsmans@ccha.be

Riet Jaekenklassieke muziek, literatuur, context & Piano day(s)
tel +32 11 77 15 17
riet.jaeken@ccha.be

Erwin Grommen - verantwoordelijke techniek
tel +32 11 77 15 13
erwin.grommen@ccha.be

Kurt Stevens - verantwoordelijke IT
tel +32 11 77 15 24
kurt.stevens@ccha.be

Katrien Buvens - verantwoordelijke personeel, administratie & interne communicatie
tel +32 11 77 15 16
katrien.buvens@ccha.be

Tom Verhuizen - verantwoordelijke financiën
tel +32 11 77 15 26
tom.verhuizen@ccha.be

administratieve diensten

Emely Alders - productieleider festivals & projecten
tel +32 11 77 15 14
emely.alders@ccha.be

Greet Claes - zaalhuur
tel +32 11 77 15 18
zaalverhuur@ccha.be

Inge Houben - directiesecretaresse, ACT&ART, lens-based media & administratie
tel +32 11 77 15 19
inge.houben@ccha.be

Kristien Picard - communicatie, administratie & productie
tel +32 11 77 15 23
kristien.picard@ccha.be

Kelly Schorpion - administratief boekhoudkundig medewerker
tel +32 11 77 15 29
kelly.schorpion@ccha.be

Karin Valée - administratie dagprogrammering & Krokusfestival
tel +32 11 77 15 21
dagvoorstellingen@ccha.be

Ludovic Driessen - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
ludovic.driessen@ccha.be

Monique Rutten - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
monique.rutten@ccha.be

theater- & onderhoudstechnici

Erwin Grommen - technisch coördinator podium
tel +32 11 77 15 13
erwin.grommen@ccha.be

Jean-Lou Caglar - theatertechnicus
Diede Cassimons - theatertechnicus
Frank Smeuninx - theatertechnicus
Ivo Steurs - theatertechnicus
Mie Vaes - theatertechnicus
Johan Vanginderhuysen - theatertechnicus

Marjan Gjurovskionderhoudstechnicus 
Stijn Strauven - onderhoudstechnicus

welkomteam

voor kaarten: tel +32 11 22 99 33 & kaartverkoop@ccha.be
voor onthaal: tel +32 11 22 99 31, +32 11 22 00 66 (buiten de uren) & onthaal@ccha.be

Silvy Ceulemans
Melissa Cupers
Loe De Corte
Ivan Mievis
Mirjam Nafri
Myriam Silkens
Griet Wuyts

gelegenheidsmedewerksters

Martine Bollen
Kristel Boogaerts
Carina Bourguignon
Denise Deploige
Marie-Jeanne Hagelsteens
Annemie Jans
Marjolein Manshoven
Tina Sauwens
Lies Schroeyen
Viktoriia Sirenko
Lieve Vaes
Inge Withof

onthaal tentoonstellingen

Maurice Aerts
Willy Daens
Agnes De Gussem
Valérie Leroi
Noortje Maes
Christophe Minten
Hugo Plevoets
André Remans

raad van bestuur

Joost Venken - voorzitter

Peter Briers
Anna Denotarpietro
Patricia Dewyngaert
Marie Droogmans
Noë Erna
Vera Fissette
Roel Gevers
Jean-Pierre Haubrechts
Jelle Hermans
Lieve Maes
Karolien Mondelaers
Davy Nelissen
Lieve Pollet
Veronique Sterckendries
Guido Tournelle
Dietrich Vandereyken

CCHA-ookies

We maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om je gebruikservaring te verbeteren, om het gebruik van deze website te analyseren, om content van derden (zoals bv. video’s) te kunnen afbeelden en voor verschillende andere toepassingen. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door ‘akkoord’ te klikken, stem je hiermee in. Als je niet akkoord bent, kan je via de knop ‘Instellingen aanpassen’ je voorkeuren opgeven. meer informatie…

Cookies zijn kleine bestanden die op je computer worden opgeslagen om je voorkeuren tijdens je bezoek te onthouden. Cookies slaan nooit je naam, adres, leeftijd of andere persoonsgegevens op. Alleen je voorkeuren en interesses aan de hand van je surfgedrag worden opgeslagen. 

Cookies zijn nodig om deze website goed te laten functioneren. Zo wordt je winkelmandje onthouden tijdens het bestelproces van tickets. 

Maar cookies zijn ook nodig om je gebruikservaring op deze website te verrijken. Media van derde partijen, zoals bv. video's, gaan vaak gepaard met cookies. 

Ook houden we statistieken bij om deze site doorlopend te verbeteren. 

Tenslotte worden cookies ook gebruikt om onze marketingactiviteiten, zoals nieuwsbrieven en advertenties, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk te maken.

CCHA-ookies - instellingen