cultuurcentrum Hasselt

CCHA-team

algemeen

cultuurcentrum Hasselt vzw.
Kunstlaan 5, B-3500 Hasselt
tel +32 11 22 99 31
info@ccha.be
BTW-nr: BE 0412 713 323
IBAN BE86 0910 0173 8450
BIC GKCCBEBB

openingsuren
bereikbaarheid

zaalhuur

Huur vergaderlokalen
+32 11 22 00 66
vergaderzalen@ccha.be 

Huur theater- of parketzalen
+32 11 22 99 33
zaalhuur@ccha.be

kaartverkoop

tel +32 11 22 99 33
kaartverkoop@ccha.be

schoolvoorstellingen

Karin Valée
tel +32 11 77 15 21
dagvoorstellingen@ccha.be

rondleidingen & groepsarrangementen

Inge Houben
tel +32 11 77 15 19
inge.houben@ccha.be

pers

Hannelore Schurgers
tel +32 11 49 54 63
hannelore.schurgers@ccha.be

verantwoordelijke techniek

Erwin Grommen
tel +32 11 77 15 13
erwin.grommen@ccha.be

't Theatercafé

'Theatercafé is overdag enkel bereikbaar via de eigen ingang aan de kant van het Stadspark. Na de voorstelling kan je wel gewoon vanuit CCHA naar Theatercafé. Ontdek de openingsuren en de menukaart, of reserveer je tafel, via:
tel +32 11 85 90 75
info@theatercafe.be
theatercafe.be

onthaal buiten kantooruren

tel +32 11 22 00 66

directie & beleids- & programmeringsteam

Gerhard Verfaillie - algemene leiding, familie, Krokusfestival, SPOTS & lens-based media
tel +32 11 77 15 11
gerhard.verfaillie@ccha.be

Laurent Pitsi - concerten, dans, Nordic night(s) & communicatie
tel +32 11 77 15 12
laurent.pitsi@ccha.be

Emilie Hulsmans - theater, comedy, schoolprogrammering & T.E.E.N.
tel +32 11 77 15 15
emilie.hulsmans@ccha.be

Riet Jaekenklassieke muziek, literatuur, context & Piano day(s)
tel +32 11 77 15 17
riet.jaeken@ccha.be

Erwin Grommen - verantwoordelijke techniek
tel +32 11 77 15 13
erwin.grommen@ccha.be

Katrien Buvens - verantwoordelijke personeel, administratie & interne communicatie
tel +32 11 77 15 16
katrien.buvens@ccha.be

Tom Verhuizen - verantwoordelijke financiën
tel +32 11 77 15 26
tom.verhuizen@ccha.be

administratieve diensten

Emely Alders - productieleider festivals & projecten
tel +32 11 77 15 14
emely.alders@ccha.be

Ludovic Driessen - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
ludovic.driessen@ccha.be

Inge Houben - directiesecretaresse, ACT&ART, lens-based media & administratie
tel +32 11 77 15 19
inge.houben@ccha.be

Kristien Picard - communicatie, administratie & productie
tel +32 11 77 15 23
kristien.picard@ccha.be

Monique Rutten - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
monique.rutten@ccha.be

Kelly Schorpion - administratief boekhoudkundig medewerker
tel +32 11 77 15 29
kelly.schorpion@ccha.be

Hannelore Schurgers - communicatie, pers & publiekswerking
tel +32 11 49 54 63
hannelore.schurgers@ccha.be

Anne-Lore Thijssen - productie
tel +32 11 49 54 65
anne-lore.thijssen@ccha.be

Karin Valée - administratie dagprogrammering & Krokusfestival
tel +32 11 77 15 21
dagvoorstellingen@ccha.be

Alexandra Van Zandbergen - artistiek medewerker 
tel +32 11 15 38 31 
alexandra.vanzandbergen@ccha.be 

Welkom team zaalhuur
Huur vergaderlokalen
+32 11 22 00 66
vergaderzalen@ccha.be 

Huur theater- of parketzalen
+32 11 22 99 33
zaalhuur@ccha.be

theater- & onderhoudstechnici

Erwin Grommen - verantwoordelijke techniek
tel +32 11 77 15 13
erwin.grommen@ccha.be

Yves Van Moerbeke - verantwoordelijke theatertechniek
tel +32 11 49 54 69
yves.vanmoerbeke@ccha.be

Jean-Lou Caglar - stagemanager & theatertechnicus
Frank Smeuninx - stagemanager & theatertechnicus
Ivo Steurs -  
stagemanager & theatertechnicus
Jan Van Wassenhoven -
stagemanager & theatertechnicus

Diede Cassimons
- theatertechnicus
Johan Vanginderhuysen - theatertechnicus
Wout Vatteroth - theatertechnicus

Marjan Gjurovskionderhoudstechnicus 

welkomteam

kaarten: tel +32 11 22 99 33 & kaartverkoop@ccha.be
onthaal: tel +32 11 22 99 31, +32 11 22 00 66 (buiten de uren) & onthaal@ccha.be
zaalhuur theaterzalen: tel +32 11 22 99 33 & zaalhuur@ccha.be 
zaalhuur vergaderzalen: +32 11 22 00 66 & vergaderzalen@ccha.be

Anthony Bastone
Silvy Ceulemans
Melissa Cupers
Lotte Leemans
Marjolein Manshoven
Ivan Mievis
Myriam Silkens
Nicolas van Houtvinck

gelegenheidsmedewerksters

Martine Bollen
Carina Bourguignon
Denise Deploige
Marie-Jeanne Hagelsteens
Annemie Jans
Marjolein Manshoven
Lief Nagels
Viktoria Sirenko
Lieve Vaes
Inge Withof

onthaal tentoonstellingen

Maurice Aerts
Willy Daens
Agnes De Gussem
Christophe Minten
Hugo Plevoets
André Remans
Christa Roelandt
Fernand Tielens

raad van bestuur

Nele Kelchtermans - voorzitter

Peter Briers
Anna Denotarpietro
Patricia Dewyngaert
Noë Erna
Vera Fissette
Roel Gevers
Jean-Pierre Haubrechts
Jelle Hermans
Lieve Maes
Karolien Mondelaers
Davy Nelissen
Lieve Pollet
Veronique Sterckendries
Guido Tournelle
Dietrich Vandereyken
Annemarie Renwart