Een dialoog tussen een danser en een drummer zonder drums, dat is Alter. Klei, dat is het materiaal waarmee ze aan de slag gaan. Ze spelen, dagen uit, kneden, voegen water toe, maken vormen, ze veranderen en bewerken de klei totdat het hele podium een groot landschap vormt. Als je goed kijkt, zie je daar ook steden, wegen, rivieren, bergen?
Alter stelt op een speelse en toegankelijke manier veel vragen: “Hoe kunnen we samenleven in deze wereld? Wat is mijn relatie met de aarde? Waar is mijn huis? Welke sporen zullen wij achterlaten?”
Maar bovenal is Alter is een (h)eerlijke voorstelling die dans, beweging, muziek, klanken en veel klei verenigt! Helemaal op zijn plaats dus op Kruimeldieven, ons project voor de (aller)kleinsten en hun (groot)ouders.
GRENSKIJKER
In het seizoen 2425 kijken we over onze zuidergrens naar het theater en de dans voor jong publiek in Brussel en Wallonië. Nyash, opgericht in 2006 door choreografe Caroline Cornelis, is één van de meest toonaangevende dansgezelschappen voor jong publiek.