CCHA-team

directie & BPT

Gerhard Verfaillie - algemene leiding, familie, Krokusfestival, SPOTS & beeldende kunsten
tel +32 11 77 15 11
gerhard.verfaillie@ccha.be

Laurent Pitsi - concerten, dans, Nordic night(s) & communicatie
tel +32 11 77 15 12
laurent.pitsi@ccha.be

Riet Jaeken - klassiek, literatuur, context & Piano day(s)
tel +32 11 77 15 17
riet.jaeken@ccha.be

Beatrice Henckaerts - theater, comedy & schoolprogrammering
tel +32 11 77 15 15
beatrice.henckaerts@ccha.be

Erwin Grommen - verantwoordelijke techniek
tel +32 11 77 15 13
erwin.grommen@ccha.be

Katrien Buvens - verantwoordelijke personeel, administratie & interne communicatie
tel +32 11 77 15 16
katrien.buvens@ccha.be

Tom Verhuizen - verantwoordelijke financiën
tel +32 11 77 15 26

tom.verhuizen@ccha.be


administratieve diensten

Inge Houben - directiesecretaresse, ACT&ART & administratie beeldende kunsten
tel +32 11 77 15 19
inge.houben@ccha.be

Kristien Picard - administratie avondprogrammering & communicatie
tel +32 11 77 15 23
kristien.picard@ccha.be

Karin Valée - administratie dagprogrammering & Krokusfestival
tel +32 11 77 15 21
dagvoorstellingen@ccha.be

Emely Alders - productieleider festivals & projecten
tel +32 11 77 15 14
emely.alders@ccha.be

Kurt Stevens - IT
tel +32 11 77 15 24
kurt.stevens@ccha.be

Greet Claes
- zaalhuur
tel +32 11 77 15 18
zaalverhuur@ccha.be

Monique Rutten - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
monique.rutten@ccha.be

Ludovic Driessen - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
ludovic.driessen@ccha.be

Kelly Schorpion - administratief boekhoudkundig medewerker
tel +32 11 77 15 29
kelly.schorpion@ccha.be


onthaal & kaartverkoop

Hilde Mantels - kaartverkoop
tel +32 11 22 99 33
kaartverkoop@ccha.be

Melissa Cupers - kaartverkoop & onthaal 
Myriam Silkens – kaartverkoop & onthaal
Maite Jimenez Guisot – kaartverkoop & onthaal
Loe De Corte – kaartverkoop & onthaal


theater- & onderhoudstechnici

Frank Smeuninx - technisch coördinator podium & toneelmeester
frank.smeuninx@ccha.be

Peter De Visscher
- toneelmeester
peter.devisscher@ccha.be
Bram Hens - toneelmeester
bram.hens@ccha.be

Johan Vanginderhuysen – theatertechnicus
Philippe Munters – theatertechnicus
Diede Cassimons – theatertechnicus
Mie Vaes - theatertechnicus
Stijn Strauven – onderhoudstechnicus
Raymond Weerts – onderhoudstechnicus
Frederik Larbie - onderhoudstechnicus


onthaal & bewaking

Tano Lauricella
Tom Selis
Ivan Mievis


medewerkers communicatie

Jeff Gielen
Frieda Buckinx


gelegenheidsmedewerksters

Jeannine Bruninx, Rita Brees, Denise Deploige, Annemie Jans, Marie-Jeanne Hagelsteens, Kristel Boogaerts, Inge Lemense, Inge Withof, Carola Coenjaerts, Marjolein Manshoven, Ann Craeghs & Lydia Buckinx


onthaal tentoonstellingen

Georges Achten, Maurice Aerts, Karin Ceyssens & Noortje Maes


raad van bestuur

Karolien Mondelaers - voorzitter
Annemarie Renwart - ondervoorzitter
Kenny Bloemen
Peter Brauns
Patricia Dewyngaert
Chloë Draslik
Vera Fissette
Jean-Pierre Haubrechts
Wesly Hermans
Tessa Jordens
Davy Vandebroek
Lieve Maes
Raphael Peters
Lieve Pollet
Jeannine Theunis
Guido Tournelle

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Deze site gebruikt cookies

Door verder te surfen op deze website aanvaard je het gebruik van cookies die voor een aangename navigatie en een gepersonaliseerd aanbod aan content en diensten zorgen.

Meer informatie

X

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.