CCHA-team

directie & BPT

Gerhard Verfaillie - algemene leiding, familie, Krokusfestival, SPOTS & beeldende kunsten
tel +32 11 77 15 11
gerhard.verfaillie@ccha.be

 

Beatrice Henckaerts - theater, comedy & schoolprogrammering
tel +32 11 77 15 15
beatrice.henckaerts@ccha.be

 

Erwin Grommen - verantwoordelijke techniek
tel +32 11 77 15 13
erwin.grommen@ccha.be

 

Katrien Buvens - verantwoordelijke personeel, administratie & interne communicatie
tel +32 11 77 15 16
katrien.buvens@ccha.be

 

Laurent Pitsi - concerten, dans, Nordic night(s) & communicatie
tel +32 11 77 15 12
laurent.pitsi@ccha.be

 

Riet Jaeken - klassiek, literatuur, context & Piano day(s)
tel +32 11 77 15 17
riet.jaeken@ccha.be

 

Tom Verhuizen - verantwoordelijke financiën
tel +32 11 77 15 26
tom.verhuizen@ccha.be

administratieve diensten

Emely Alders - productieleider festivals & projecten
tel +32 11 77 15 14
emely.alders@ccha.be

 

Greet Claes - zaalhuur
tel +32 11 77 15 18
zaalverhuur@ccha.be

 

Inge Houben - directiesecretaresse, ACT&ART & administratie beeldende kunsten
tel +32 11 77 15 19
inge.houben@ccha.be

 

Karin Valée - administratie dagprogrammering & Krokusfestival
tel +32 11 77 15 21
dagvoorstellingen@ccha.be

 

Kelly Schorpion - administratief boekhoudkundig medewerker
tel +32 11 77 15 29
kelly.schorpion@ccha.be 

 

Kristien Picard - administratie avondprogrammering & communicatie
tel +32 11 77 15 23
kristien.picard@ccha.be

 

Kurt Stevens - IT
tel +32 11 77 15 24
kurt.stevens@ccha.be

 

Ludovic Driessen - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
ludovic.driessen@ccha.be

 

Monique Rutten - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
monique.rutten@ccha.be

onthaal & kaartverkoop

tel +32 11 22 99 33
kaartverkoop@ccha.be


Hilde Mantels - kaartverkoop 


Loe De Corte – kaartverkoop & onthaal
Maite Jimenez Guisot – kaartverkoop & onthaal
Melissa Cupers - kaartverkoop & onthaal
Myriam Silkens – kaartverkoop & onthaal

theater- & onderhoudstechnici

Frank Smeuninx - technisch coördinator podium & toneelmeester

tel +32 11 77 15 27

frank.smeuninx@ccha.be

 

Bram Hens - toneelmeester bram.hens@ccha.be
Peter De Visscher - toneelmeester peter.devisscher@ccha.be
 

Diede Cassimons – theatertechnicus
Frederik Larbie - onderhoudstechnicus
Johan Vanginderhuysen – theatertechnicus
Mie Vaes - theatertechnicus
Philippe Munters – theatertechnicus
Raymond Weerts – onderhoudstechnicus
Stijn Strauven – onderhoudstechnicus

onthaal & bewaking

Ivan Mievis
Tano Lauricella
Tom Selis

medewerkers communicatie

Frieda Buckinx
Jeff Gielen

gelegenheidsmedewerksters

Annemie Jans
Carola Coenjaerts
Denise Deploige
Inge Withof
Jeannine Bruninx
Kristel Boogaerts
Marie-Jeanne Hagelsteens
Marjolein Manshoven
Rita Brees

onthaal tentoonstellingen

Georges Achten
Karin Ceyssens
Maurice Aerts
Noortje Maes

raad van bestuur

Karolien Mondelaers - voorzitter
Annemarie Renwart - ondervoorzitter

Chloë Draslik
Davy Vandebroek
Guido Tournelle
Jeannine Theunis
Jean-Pierre Haubrechts
Kenny Bloemen
Lieve Maes
Lieve Pollet
Patricia Dewyngaert
Peter Brauns
Raphael Peters
Tessa Jordens
Vera Fissette
Wesly Hermans

Cookies

Door verder te surfen op deze website aanvaard je het gebruik van cookies die voor een aangename navigatie en een gepersonaliseerd aanbod aan content en diensten zorgen.

lees hier onze privacyverklaring sluiten