CCHA-team

directie & BPT

Gerhard Verfaillie - algemene leiding, familie, Krokusfestival, SPOTS & beeldende kunsten
tel +32 11 77 15 11
gerhard.verfaillie@ccha.be

Laurent Pitsi - concerten, dans, Nordic night(s) & communicatie
tel +32 11 77 15 12
laurent.pitsi@ccha.be

Riet Jaeken - klassiek, literatuur, context & Piano day(s)
tel +32 11 77 15 17
riet.jaeken@ccha.be

Beatrice Henckaerts - theater, comedy & schoolprogrammering
tel +32 11 77 15 15
beatrice.henckaerts@ccha.be

Erwin Grommen - verantwoordelijke techniek
tel +32 11 77 15 13
erwin.grommen@ccha.be

Katrien Buvens - verantwoordelijke personeel, administratie & interne communicatie
tel +32 11 77 15 16
katrien.buvens@ccha.be

Tom Verhuizen - verantwoordelijke financiën
tel +32 11 77 15 26

tom.verhuizen@ccha.be


administratieve diensten

Inge Houben - directiesecretaresse, ACT&ART & administratie beeldende kunsten
tel +32 11 77 15 19
inge.houben@ccha.be

Kristien Picard - administratie avondprogrammering & communicatie
tel +32 11 77 15 23
kristien.picard@ccha.be

Karin Valée - administratie dagprogrammering & Krokusfestival
tel +32 11 77 15 21
dagvoorstellingen@ccha.be

Greet Claes - zaalhuur
tel +32 11 77 15 18
zaalverhuur@ccha.be

Monique Rutten - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
monique.rutten@ccha.be

Ludovic Driessen - grafisch ontwerper
tel +32 11 77 15 25
ludovic.driessen@ccha.be

Kelly Schorpion - administratief boekhoudkundig medewerker
tel +32 11 77 15 29
kelly.schorpion@ccha.be

Kurt Stevens
- IT
tel +32 11 77 15 24
kurt.stevens@ccha.be


onthaal & kaartverkoop

Hilde Mantels - kaartverkoop
tel +32 11 22 99 33
kaartverkoop@ccha.be

Myriam Silkens – kaartverkoop & onthaal
Alice Jolling – kaartverkoop & onthaal
Loe De Corte – kaartverkoop & onthaal
Melissa Cupers - kaartverkoop & onthaal 


theater- & onderhoudstechnici

Frank Smeuninx - technisch coördinator podium & toneelmeester
frank.smeuninx@ccha.be

Peter De Visscher
- toneelmeester
peter.devisscher@ccha.be

Johan Vanginderhuysen – theatertechnicus
Philippe Munters – theatertechnicus
Bram Hens – theatertechnicus
Diede Cassimons – theatertechnicus
Mieke Vaes - theatertechnicus
Johan Martens – onderhoudstechnicus
Stijn Strauven – onderhoudstechnicus
Raymond Weerts – onderhoudstechnicus
Frederik Larbie - onderhoudstechnicus


onthaal & bewaking

Tano Lauricella
Tom Selis
Ivan Mievis


medewerkers communicatie

Jeff Gielen
Willy Loix
Frieda Buckinx


gelegenheidsmedewerksters

Jeannine Bruninx, Rita Brees, Denise Deploige, Annemie Jans, Marie-Jeanne Hagelsteens, Kristel Boogaerts, Inge Lemense, Inge Withof, Heidi Bruyninx, Carola Coenjaerts en Véronique Liesens


onthaal tentoonstellingen

Georges Achten, Maurice Aerts en Staf Verelst


raad van bestuur

Karolien Mondelaers - voorzitter
Annemarie Renwart - ondervoorzitter
Kenny Bloemen
Peter Brauns
Patricia Dewyngaert
Chloë Draslik
Vera Fissette
Jean-Pierre Haubrechts
Wesly Hermans
Tessa Jordens
Jos Liebens
Lieve Maes
Raphael Peters
Lieve Pollet
Jeannine Theunis
Guido Tournelle

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Deze site gebruikt cookies

Door verder te surfen op deze website aanvaard je het gebruik van cookies die voor een aangename navigatie en een gepersonaliseerd aanbod aan content en diensten zorgen.

Meer informatie

X

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.